fbpx

Postaw na catering dietetyczny w Legionowie od Fitello - miej pewność, że wiesz, co jesz! Zapewniamy swobodny dostęp do pełnowartościowej diety, skomponowanej z najwyższej jakości składników. A to dzięki współpracy z lokalnymi dostawcami świeżych produktów. Stawiamy na zdrowe i smaczne odżywianie oraz na dbałość o środowisko - catering dietetyczny w Legionowie i okolicach to zbilansowana dieta i w pełni ekologiczne opakowania.

Dieta pudełkowa z dowozem w Legionowie

Chcesz wysmuklić sylwetkę lub po prostu zdrowo się odżywiać, a może nie lubisz czy nie masz czasu na gotowanie - dieta pudełkowa, jaką dostarczamy do Legionowa to sposób na wszystko! Postaw na catering dietetyczny z dostawą wprost pod drzwi Twojego domu - w Legionowie i okolicach. W naszych opakowaniach w 100% biodegradowalnych, każdego dnia, będzie czekał na Ciebie pełen smaku zastrzyk energii.
Dowóz naszych pudełek realizujemy także w innych miejscowościach. Sprawdź:

Jaką dietę dla siebie wybierzesz?

Stawiasz na wegetarianizm lub weganizm, a może Twój organizm nie toleruje laktozy albo glutenu? Dieta pudełkowa to menu przystosowane do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, który wariant wybierzesz, każdego dnia otrzymasz pięć urozmaiconych posiłków w wybranej przez siebie kaloryczności. Sprawdź naszą ofertę!

Wybierz swoją dietę

Klasyczna FIT
Zamów
Wegetariańska
Zamów
Wegetariańska + ryby
Zamów
Wegańska
Zamów
Bez glutenu i laktozy
Zamów