fbpx

Catering dietetyczny w Jabłonnie, czyli wybór tego, co zdrowe i pożywne! Wszystkie nasze produkty pochodzą od lokalnych dostawców, dzięki czemu nie mamy żadnych wątpliwości co do ich świeżości i jakości. Dostarczamy Ci pełne smaku i wartości odżywczych posiłki, zamknięte w opakowaniach w 100% biodegradowalnych. Dieta pudełkowa w Jabłonnie to Twój sposób na wygodne i pełne dobrego smaku życie.

Dieta pudełkowa z dowozem w Jabłonnie

Niezależnie od tego, czy nie masz czasu na przygotowywanie posiłków, czy może chcesz bardziej o siebie zadbać - zdrowa dieta z dostawą do domu pomoże Ci uporać się ze wszystkim. W Fitello nie pytamy o powód, ale dajmy Ci rozwiązanie! Realizowany przez nas catering dietetyczny pozwoli Ci cieszyć się dobrym samopoczuciem w każdy dzień.
Dowóz naszych pudełek realizujemy także w innych miejscowościach. Sprawdź:

Sprawdź ofertę naszych diet

Wybierasz klasyczne rozwiązania, a może jesteś na diecie wegetariańskiej lub wegańskiej? Dieta pudełkowa, jaką realizujemy na terenie Jabłonny to menu uwzględniające Twoje preferencje. Zapewniamy dostęp do różnorodnych posiłków, także odpowiednich dla osób nietolerujących laktozy lub glutenu. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a każdego dnia dostarczymy Ci pięć posiłków przystosowanych do Twoich potrzeb. Daj zachwycić się smakiem!

Wybierz swoją dietę

Klasyczna FIT
Zamów
Wegetariańska
Zamów
Wegetariańska + ryby
Zamów
Wegańska
Zamów
Bez glutenu i laktozy
Zamów